facebook Jolly Fox  instagram Jolly Fox
 (063) 434-00-46   viber (093) 694-37-05   telegram (093) 694-37-05    admin@jollyfox.ua

Коронавірус
Коронавірус - це гостре вірусне захворювання, що характеризується переважним ураженням дихальної системи та шлунково-кишкового тракту.

Коронавірус заразив понад 100 тисяч людей по всьому світу. На тлі останніх новин про скасування подій, авіарейсів і заходів безпеки (мийте руки!) чи не здається дивним, що люди можуть відчувати себе стурбовано кожен раз, коли у них дере в горлі або починається кашель. Симптоми коронавірусу COVID-19 — висока температура, сухий кашель, утруднене дихання, відчуття втоми, біль в м'язах та біль у грудях.

Етіологія захворювання

Коронавірусну інфекцію викликають РНК-геномні віруси роду Coronavirus. Нуклеокапсид віруса оточений білковою мембраною і ліповмісною зовнішньою оболонкою, від якої відходять шиповані відростки, що нагадують сонячну корону, за що родина Coronavirus і отримала свою назву.

Для людини хвороботворними є респіраторні та кишкові коронавіруси. Найчастіше зустрічається респіраторний різновид захворювання, який зазвичай діагностується як гостра респіраторна вірусна інфекція.

Віруси нестійкі у зовнішньому середовищі. Але збудники можуть передаватися через заражені предмети, дверні ручки, посилки, продукти (банани, мандарини, м'ясо, риба і т.д.). Вони миттєво гинуть тільки від температури понад 50 градусів, руйнуються під дією хлороформу, формаліну, етилового спирту або ефіру. Коронавірус добре переносить заморожування.
1584525213 8151

Посуд виготовлений з тритана не містить Бісфенол А (BPA) і витримує температури до +140 градусів!

На відміну від посуду з акрилу і меламіну, посуд з тритана можна використовувати в мікрохвильовій печі та посудомийній машині.

Таким чином, виставивши режим посудомийної машини у понад 50 градусів або нагріваючи продукти в мікрохвильовій печі за температури понад 50 градусів, Ви автоматично дезінфікуєте і посуд, і продукти, що нагріваються. Адже вірус гине під впливом температури 50 градусів.

При цьому цей посуд зберігає свою головну властивість — він не б'ється і не тріскається. Посуд з меламіну або акрилу не можна нагрівати, тому що під час нагрівання ці матеріали виділяють шкідливі хімічні речовини, а полікарбонат може тріскатися при нагріванні. Тритан позбавлений цих недоліків.

Бажаємо Вам бути здоровими та не хворіти!

144784 01Прованські вина, як випливає з назви, виготовляють в регіоні Прованс на півдні Франції. Виноробство тут зародилося в VI ст. до н.е., коли греки заснували місто Массалія (сьогоднішній Марсель). Протягом останніх двох тисяч років місцеве виноробство піддавалося впливу греків, римлян, галлів, каталонців і жителів регіону Савойя. При цьому кожна з груп привносила щось своє. Завдяки такій багатій історії, в регіоні представлені як римські й грецькі, так і традиційно французькі, іспанські та італійські сорти винограду.

Шотландський письменник Роберт Луї Стівенсон якось сказав: «Вино - це поезія в пляшках».
144785 01 Якщо ви поділяєте ентузіазм Стівенсона з приводу вина, у нас є те, що вам потрібно ... Представляємо Вам келихи від дизайнера Marc Newson виробництва Palm Products.

Келихи Marc Newson відрізняються плавними лініями та тонким почуттям пропорції, які можна побачити в сучасних келихах, але вони виготовлені з міцного тритана - надзвичайно міцного матеріалу, що володіє красою скла, але набагато більшою довговічністю, тому ви можете насолоджуватися свіжим Мерло або фруктовим Совіньон Блан, не турбуючись про те, що Ваш келих може розбитися.

Безпечний посуд для дітей: рекомендації з вибору. У цій статті ми розповімо, якому посуду можна довірити навіть дитяче харчування, до якого треба ставитися з побоюванням, а якого і взагалі краще позбутися.

Більшість покупців, навіть тих, у яких є маленькі діти, в першу чергу звертають увагу на дизайн, бренд, функціональність і ціну: чи відповідають малюнки та кольори їх естетичним смакам, чи не занадто важкий посуд, чи не занадто легко він б'ється, чи не занадто дорогий. В той час, як про безпеку посуду для дітей не замислюються.

Чорний стає модним і стильним кольором сучасної кухні. Так, чи варто купувати чорний посуд, як його правильно використовувати та до якого інтер'єру він пасує? Відповідям на ці питання і присвячена наша стаття.