facebook Jolly Fox  instagram Jolly Fox
 (063) 434-00-46   viber (093) 694-37-05   telegram (093) 694-37-05    admin@jollyfox.ua

Преимущества посуды из тритана

У наших будинках і квартирах - і в першу чергу на кухні - повнісінько всіляких виробів із пластику. Вчені довели, що деякі хімічні речовини, що входять до складу пластика, впливають на організм людини не найкращим чином. Особливо вони небезпечні для дітей.

В ході проведення Національної токсикологічної програми (National Toxicology Program - NTP) було виявлено два особливо небезпечних компонента, що входять до складу пластикових виробів: bisphenol A (BPA) і phthalates.

Згідно з дослідженнями, BPA порушує гормональний фон і репродуктивну функцію у тварин. Що стосується людини, то BPA впливає на мозок, простату у дітей, змінює поведінкові реакції. Phthalates руйнує баланс ендокринної системи та веде до новоутворень (різних пухлин) в репродуктивній системі тварин. У людей phthalates викликає зменшення якості сперми, ожиріння і діабет.

П'ять правил, які допоможуть знизити ризик впливу хімічно небезпечних реагентів на організм:

 1. При купівлі або використанні пластикових виробів зверніть увагу на цифру, яка видрукувана в трикутнику, що складається зі стрілок. Цей символ ви можете знайти на дні пластикових контейнерів. «Заведено вважати, що вироби з пластику з цифрами 1, 2, 4 і 5 - безпечні, - стверджує Соня Лундер, аналітик з Environmental Working Group. - Намагайтеся уникати виробів з цифрами 3 і 6, тому що їх хімічний склад потенційно небезпечний для організму людини. Що стосується цифри 7 або букв «PC», то з такими виробами можна розлучитися без жалю. Вони містять BPA».

 2. Будьте обережні з мікрохвильовою піччю. Під впливом тепла значно підвищується ризик виділення із пластику BPA. Вибирайте посуд для мікрохвильовки тільки з позначкою "microwave safe". Цей напис говорить про те, що посуд був протестований і схвалений FDA.

 3. Використовуйте вироби з пластику за їх прямим призначенням. Не використовуйте багато разів вироби з позначкою «Для одноразового застосування». Зазвичай, вони позначені цифрою 1 в трикутнику і не призначені для теплової обробки або тривалого використання.

 4. Обережніше з посудомийною машиною. Не кладіть в неї пластикові вироби, на яких немає позначки «dishwasher safe». Якщо ви бажаєте вимити пластиковий контейнер, то краще зробити це руками. Тому що в посудомийній машині під дією тепла пластик виділяє небезпечні хімічні речовини, які можуть залишитися на іншому посуді.

 5. Забороняється заморожувати пластик. Тим більше якщо на ньому немає напису «freezer safe». Під впливом низької температури пластик може дати тріщини, з яких будуть виділятися небезпечні хімікати.

Переваги посуду з тритана

 • не містить бісфенол А (BPA free);
 • відрізняється вищими показниками міцності, що забезпечує тривалий термін служби;
 • матеріал більш прозорий;
 • можливість миття посуду в посудомийних машинах різних типів і марок;
 • невибагливість у догляді. Для миття можна використати як побутові, так і професійні мийні засоби;
 • не втрачає своїх експлуатаційних характеристик за високих температур (температурна межа 140 градусів Цельсія);
 • посуд, виконаний з тритана, витримує понад 10 000 мийок, не втрачаючи своїх характеристик та естетичності зовнішнього вигляду;
 • безпечний у використанні, оскільки матеріал не містить токсичних і шкідливих речовин.