facebook Jolly Fox  instagram Jolly Fox
 (063) 434-00-46   viber (093) 694-37-05   telegram (093) 694-37-05    admin@jollyfox.ua

Компанія ТОВ "ФОКС ТРЕЙД ЛТД" була створена навесні 2017 року з метою задоволення попиту на безпечний, екологічний і зручний у використанні посуд.

Погодьтеся, попри різноманітність та естетичну привабливість посуду зі скла і порцеляни, у нього є один серйозний недолік - це крихкість. Такий посуд легко тріскається і б'ється. І справа навіть не в матеріальних збитках, а в небезпеці, які несуть осколки. Не кажучи вже про клопіт пов'язаний з прибиранням цих осколків. А згадаєте, які незручності приносить келих розбитий під час багатолюдного застілля, коли, щоб прибрати наслідки, доводиться зупиняти захід.

А що говорити, якщо посуд б'ється в місцях, де люди ходять переважно босоніж? Наприклад на яхті, біля басейну або в лазні. Так само ця продукція буде вдалим вибором для нічного клубу або дискотеки, де посуд б'ється досить часто. Саме для таких місць і призначений посуд, який ми пропонуємо.

Виготовлений з новітнього матеріалу тритана, цей посуд не б'ється навіть якщо його впустити зі столу на бетонну або кахельну підлогу. Цей посуд витримує температури від -20 до 140 градусів, може використовуватися в мікрохвильовій печі, витримує до 3000 циклів у посудомийній машині. Під час нагрівання не виділяє небезпечних речовин, як акрил або меламін.

Перш ніж бути запропонованим споживачеві наш посуд пройшов необхідні перевірки та має санітарно-гігієнічний висновок Міністерства охорони здоров'я України.

Сподіваємося наші покупці високо оцінять якість і безпеку нашої продукції.

Пропонуємо співпрацю регіональним представникам.