facebook Jolly Fox  instagram Jolly Fox
 (063) 434-00-46   viber (093) 694-37-05   telegram (093) 694-37-05    admin@jollyfox.ua

Дизайнер Марк Ньюсон

Марк Ньюсон (Marc Newson) - один з найвідоміших і найвпливовіших дизайнерів свого покоління. Марк Ньюсон використовує стиль дизайну, відомий як біоморфізм, для створення красивих і ергономічних речей. Цей стиль включає плавні текучі лінії, напівпрозорість, прозорість, відсутність гострих кутів та використання високотехнологічних матеріалів. Його дизайнерська діяльність охоплює широке коло напрямків від меблів і побутових предметів до велосипедів і автомобілів, приватних і комерційних літаків, яхт, різних архітектурних композицій та скульптурних фігурок для клієнтів по всьому світу.

Марк Ньюсон добре відомий своєю співпрацею з Qantas Airways, де в даний час є креативним директором.

Ньюсон, що народився в Сіднеї, більшу частину свого дитинства подорожував Європою та Азією. Він почав експериментувати з дизайном меблів бувши студентом, а після закінчення школи отримав грант Австралійської ради ремесел, з якою організував свою першу виставку за участю Lockheed Lounge.

Ньюсон жив і працював в Токіо, Парижі та Лондоні, де він зараз живе, і продовжує багато подорожувати. Його клієнти складають широкий спектр найвідоміших і престижних брендів у світі - від виробництва і технологій до транспорту, моди та сектору предметів розкоші. Багато з його проектів були нестримним успіхом для його клієнтів і досягли статусу сучасних ікон дизайну. Крім свого основного бізнесу, він також заснував і очолив ряд успішних компаній, у тому числі бренд тонких годинників і консалтинг з аерокосмічного дизайну, а також займав керівні посади в компаніях-клієнтах.

Марк Ньюсон включений в журнал 100 найвпливовіших людей світу Time та отримав безліч нагород і відзнак. Він був призначений Королівським дизайнером з промисловості у Великобританії, отримав почесний докторський ступінь в Сіднейському університеті, отримав ступінь ад'юнкт-професора в Сіднейському коледжі мистецтв та Гонконзькому політехнічному університеті. Його роботи є в багатьох великих музейних зібраннях, у тому числі в MoMA в Нью-Йорку, Лондонському Музеї дизайну, Музеї Вікторії та Альберта, в Центрі Жоржа Помпіду та в Музеї дизайну Vitra. Встановивши на аукціоні численні рекорди, роботи Ньюсона тепер становлять майже 25% всього сучасного ринку дизайнерського мистецтва.

Newson був в центрі постійного інтересу ЗМІ, створюючи значну редакційну цінність для своїх клієнтів, і став об'єктом ряду книг та документальних фільмів.