facebook Jolly Fox  instagram Jolly Fox
 (063) 434-00-46   viber (093) 694-37-05   telegram (093) 694-37-05    admin@jollyfox.ua

Коронавірус
Коронавірус - це гостре вірусне захворювання, що характеризується переважним ураженням дихальної системи та шлунково-кишкового тракту.

Коронавірус заразив понад 100 тисяч людей по всьому світу. На тлі останніх новин про скасування подій, авіарейсів і заходів безпеки (мийте руки!) чи не здається дивним, що люди можуть відчувати себе стурбовано кожен раз, коли у них дере в горлі або починається кашель. Симптоми коронавірусу COVID-19 — висока температура, сухий кашель, утруднене дихання, відчуття втоми, біль в м'язах та біль у грудях.

Етіологія захворювання

Коронавірусну інфекцію викликають РНК-геномні віруси роду Coronavirus. Нуклеокапсид віруса оточений білковою мембраною і ліповмісною зовнішньою оболонкою, від якої відходять шиповані відростки, що нагадують сонячну корону, за що родина Coronavirus і отримала свою назву.

Для людини хвороботворними є респіраторні та кишкові коронавіруси. Найчастіше зустрічається респіраторний різновид захворювання, який зазвичай діагностується як гостра респіраторна вірусна інфекція.

Віруси нестійкі у зовнішньому середовищі. Але збудники можуть передаватися через заражені предмети, дверні ручки, посилки, продукти (банани, мандарини, м'ясо, риба і т.д.). Вони миттєво гинуть тільки від температури понад 50 градусів, руйнуються під дією хлороформу, формаліну, етилового спирту або ефіру. Коронавірус добре переносить заморожування.
1584525213 8151

Посуд виготовлений з тритана не містить Бісфенол А (BPA) і витримує температури до +140 градусів!

На відміну від посуду з акрилу і меламіну, посуд з тритана можна використовувати в мікрохвильовій печі та посудомийній машині.

Таким чином, виставивши режим посудомийної машини у понад 50 градусів або нагріваючи продукти в мікрохвильовій печі за температури понад 50 градусів, Ви автоматично дезінфікуєте і посуд, і продукти, що нагріваються. Адже вірус гине під впливом температури 50 градусів.

При цьому цей посуд зберігає свою головну властивість — він не б'ється і не тріскається. Посуд з меламіну або акрилу не можна нагрівати, тому що під час нагрівання ці матеріали виділяють шкідливі хімічні речовини, а полікарбонат може тріскатися при нагріванні. Тритан позбавлений цих недоліків.

Бажаємо Вам бути здоровими та не хворіти!

Додати коментар


Захисний код
Оновити