facebook Jolly Fox  instagram Jolly Fox
 (063) 434-00-46   viber (093) 694-37-05   telegram (093) 694-37-05    admin@jollyfox.ua
PlayPause
Slider

Небиткий посуд

У нашому інтернет магазині Jolly Fox ви можете придбати небиткий посуд виробництва Palm Products (Австралія) з тритану.

Про компанію ФОКС ТРЕЙД ЛТД


Palm Products - Виробник небиткого посуду
Склянки, келихи

Склянки, келихи

Келихи, стакани для вина, пива, віскі, шампанського, коктейлів, соку, що не б'ються. Read More
Тарілки

Тарілки

Тарілки небиткі Palm з тритану. Read More
Глечики

Глечики

Глечики Palm з кришкою, не б'ються Read More
Салатниці

Салатниці

Небиткі салатниці Palm з кришкою Read More
  • 1
Про небиткий посуд

Про посуд з Тритану

Посуд з Тритану аналогічна скляній - міцна, блискуча та абсолютно нешкідлива для здоров'я. Вона не вбирає запахи та кольори і ніяк не впливає на смак налитого напою. Тритан ударостійкий, стійкий до миття в посудомийній машині. Навіть після двох тисяч мийних циклів посуд зберігає свій первозданний блиск і прозорість (для порівняння: кришталь вищого сорту після тисячі мийок стає каламутним). Вся продукція Palm Products - з матеріалу тритан.

Більше про посуд з тритану


5 порад щодо вибору пластикового посуду

У наших будинках і квартирах - і в першу чергу на кухні - повнісінько всіляких виробів із пластику. Вчені довели, що деякі хімічні речовини, що входять до складу пластика, впливають на організм людини не найкращим чином. Особливо вони небезпечні для дітей.

В ході Національної токсикологічної програми (National Toxicology Program - NTP) було виявлено два особливо небезпечних компонента, що входять до складу пластикових виробів: bisphenol A (BPA) і phthalates.

Згідно з дослідженнями, BPA порушує гормональний фон і репродуктивну функцію у тварин. Що стосується людини, то BPA впливає на мозок, простату у дітей, змінює поведінкові реакції. Phthalates руйнує баланс ендокринної системи та веде до новоутворень (різних пухлин) в репродуктивній системі тварин. У людей phthalates викликає зменшення якості сперми, ожиріння і діабет.

П'ять правил, які допоможуть знизити ризик впливу хімічно небезпечних реагентів на організм:

  1. При покупці або використанні пластикових виробів зверніть увагу на цифру, яка видрукувана в трикутнику, що складається зі стрілок. Цей символ ви можете знайти на дні пластикових контейнерів. «Заведено вважати, що вироби з пластику з цифрами 1, 2, 4 і 5 - безпечні, - стверджує Соня Лундер, аналітик з Environmental Working Group. - Намагайтеся уникати виробів з цифрами 3 і 6, тому що їх хімічний склад потенційно небезпечний для організму людини. Що стосується цифри 7 або букв «PC», то з такими предметами можна розлучитися без жалю. Вони містять BPA».

5 порад щодо вибору пластикового посуду


5 порад щодо вибору пластикового посуду

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти для вашого облікового запису. Код верифікації буде надісланий на цю адресу. Після того як Ви отримаєте код верифікації, Ви зможете вибрати новий пароль для Вашого облікового запису.